Monday, August 15, 2022

 Telefon: +36 72/222 511, +36 30/270 78 19    E-mail: info@kontraszt.hu    Nyitva tartás: H-P, 8.00-16.30

„Irodai asszisztens” munkakörbe keresünk munkatársat:

Cégünk 20 éves múltra visszatekintő, fejlődő, helyi- és országos megkeresésű pécsi digitális nyomda.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás partnerekkel, alvállalkozókkal, ügyfelekkel
  • Árajánlatok adása, bejövő rendelések kezelése, munkák ütemezése, munkavállalókhoz rendelése
  • Az iroda zavartalan működésének biztosítása, belső nyilvántartások, munkafolyamatok kezelése, egyeztetése, ellenőrzése
  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása, pénztár kezelés
  • Számlázás: bejövő és kimenő számlák ellenőrzése, feldolgozása és rögzítése, az azokkal kapcsolatos teendők, feladatok elvégzése
  • Könyvelési anyag összekészítése, bérszámfejtéshez szükséges dokumentumok ellenőrzése, előkészítése
  • Szerződéskezelés, szkennelés, archiválás
  • A vezető közvetlen munkáját segítő írásbeli dokumentumok előállítása, levelezés, egyéb belső szervezeti iratok előkészítése, megszerkesztése magyar nyelven

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Precíz, pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség, jó stressztűrés, aktív és minőségi munkavégzés
  • Határidők betartására képes személyiség
  • Biztos számítógépes ismeret és gyakorlat: Excel, Word

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Projektmunkában való gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes fizetés
  • Kiszámítható munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil csapat

Amennyiben érdekli az ajánlatunk, kérjük önéletrajz csatolásával, fizetési igény megjelölésével jelezze