Monday, December 09, 2019

 Telefon: +36 72/222 511, +36 30/270 78 19    E-mail: info@kontraszt.hu    Nyitva tartás: H-P, 8.00-16.30

„Digitális Gépmester” munkakörbe keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Digitális nyomtatók kezelése
  • Papírok kezelése
  • Nyomtatás nyomonkövetése
  • Szállítás előkészítése
  • Továbbfeldolgozó gépek kezelése
  • Papírvágás
  • Alvállalkozóktól beérkező tételek kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Precíz, pontos és igényes munkavégzés
  • Hajlandóság a technológiai folyamatok gyors megismerésére, a munkavégzés sajátosságainak elsajátítására.

Örülünk, ha

  • Van nyomdaipari gyakorlata
  • Hosszú távon gondolkodik. Nem egy hónapra keresünk munkatársat.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil csapat

Amennyiben érdekli az ajánlatunk, kérjük önéletrajz csatolásával, fizetési igény megjelölésével jelezze